LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 108 (6x18) |
| Olchamlari | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Og'irligi | 27,8 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 490 Vt | 368 Vt | 495 Vt | 372 Vt | 500 Vt | 376 Vt | 505 Vt | 380 Vt | 510 Vt | 384 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25ºC, AM1.5G
NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20ºC, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 515 Vt | 520 Vt | 525 Vt | 530 Vt | 536 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 564 Vt | 569 Vt | 575 Vt | 581 Vt | 587 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26.37% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 613 Vt | 619W | 625 Vt | 631W | 638 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28,67% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 34 |
| Har bir idish uchun palletlar | 24 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 816 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 30A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.29%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,25%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,045%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com