LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 144 (6x24) |
| Olchamlari | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Og'irligi | 31,5 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 570 Vt | 429 Vt | 575 Vt | 433 Vt | 580 Vt | 437 Vt | 585 Vt | 441 Vt | 590 Vt | 445 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22,65% | 22.84% | |||||
STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25ºC, AM1.5G
NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20ºC, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 599 Vt | 604 Vt | 609W | 614 Vt | 620 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23,78% | 23.98% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 656 Vt | 661 Vt | 667 Vt | 673 Vt | 679 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 713 Vt | 719W | 725 Vt | 731W | 738 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Konteyner | 20'GP | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 36 | 36 |
| Har bir idish uchun palletlar | 5 | 20 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 180 | 720 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 30A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.29%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,25%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,045%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com