LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 120 (6x20) |
| Olchamlari | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Og'irligi | 35.0 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 620 Vt | 472 Vt | 625 Vt | 476 Vt | 630 Vt | 480 Vt | 635 Vt | 484 Vt | 640 Vt | 488 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25ºC, AM1.5G
NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20ºC, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 651 Vt | 656 Vt | 662 Vt | 667 Vt | 672 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23,74% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 713 Vt | 719W | 725 Vt | 730 Vt | 736 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25,19% | 25.40% | 25,60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 775 Vt | 781W | 788 Vt | 794 Vt | 800 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27.38% | 27,60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 32 |
| Har bir idish uchun palletlar | 18 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 576 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 35A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.30%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,24%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,04%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com