| ELEKTR LOYIHASI | PARAMETRLAR | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimal quvvat | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimal ish kuchlanishi | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimal ish oqimi | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ochiq elektron kuchlanish | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Qisqa tutashuv oqimi | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modulning ish harorati diapazoni | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimal tizim kuchlanishi | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimal sug'urta oqimi | A | 25 | |||
| Quvvat bardoshlik diapazoni | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standart sinov holati): Frontal nurlanish 1000W/m², hujayra harorati 25℃, AM1.5 spektri. | |||||
| Hujayraning nominal ish harorati | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimal quvvat harorati koeffitsienti | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ochiq elektron kuchlanish harorat koeffitsienti | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Qisqa tutashuv oqimining harorat koeffitsienti | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Xavfsizlik darajasi | II sinf |
| Mahsulot kafolati | 12 yillik mahsulot materiallari va texnologiyasi |
| Quvvat kafolati | 25 yillik chiziqli quvvat chiqishi |
| *Birinchi yilda pasayish 2% ni tashkil qiladi. Keyingi yildan boshlab yillik pasayish 0,5% dan kam. Modul quvvati 25-yilda kamida 80% ni tashkil qiladi. | |
| Hujayra turi | TOPCon katakchasi 182×91 mm |
| Hujayra joylashuvi | 144 dona (12×12) |
| Modul hajmi | 2260x1219x2.7 mm |
| Modul og'irligi | 7.44 kg |
| Aloqa qutisi | Korpus reytingi IP68 |
| Chiqish kabeli | 4 mm², 500 mm simi to'ri uzunligi. Kabel uzunligi sozlanishi mumkin |
| Ulagich turi | MC4 mosligi |
| Ramka | Yo'q |
| Old statik yuk (qor bosimi) | 5400Pa |
| Orqa statik yuk (shamol bosimi) | 2400Pa |
| Transport | Platformali yuk mashinasi 13 m | Platformali yuk mashinasi 17,5 m | Konteyner 20°C | Konteyner 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Hajmi | 13 m | 17,5 m | 20°C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Parcha/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Jami dona | 1540-yil | 2100 | 280 | 1260-yil |
| Qadoqlash hajmi (Palet) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maksimal quvvat (Vt) | Konversiya samaradorligi | Og'irligi | Mahsulot kafolati | Quvvat kafolati | Modul o'lchamlari | Hujayra joylashuvi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x1219x2.7 mm | 144 dona (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x1110x2.7 mm | 132 dona (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x1020x2.7 mm | 120 dona (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x918x2.7 mm | 108 dona (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x825x2.7 mm | 96 dona (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x735x2.7 mm | 84 dona (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 2260x644x2.7 mm | 72 dona (6x12) |
| 120 ta | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 1545x425x2.7 mm | 72 dona (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 1150x927x2.7 mm | 54 dona (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 yil | 25 yil | 1750x1150x2.7 mm | 80 dona (8x10) |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com