LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayra moduli texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 96 (6x16) |
| Olchamlari | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Og'irligi | 24.0 kg |
| Old oyna | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 435 Vt | 326 Vt | 440 Vt | 330 Vt | 445 Vt | 334 Vt | 450 Vt | 338 Vt | 455 Vt | 342 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22,77% | |||||
| STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25°C, AM1.5G NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20°C, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 457 Vt | 462 Vt | 467 Vt | 473 Vt | 478 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23,65% | 23.91% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 500 Vt | 506 Vt | 512 Vt | 518 Vt | 523 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25,61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 544 Vt | 550 Vt | 556 Vt | 563 Vt | 569 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27,84% | 28.15% | 28.46% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 36 |
| Har bir idish uchun palletlar | 26 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 936 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 30A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.29%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,25%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,045%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com