LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 132 (6x20) |
| Olchamlari | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Og'irligi | 33,8 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 605 Vt | 454 Vt | 610 Vt | 458 Vt | 615 Vt | 462 Vt | 620 Vt | 466 Vt | 625 Vt | 470 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 22.40% | 22.58% | 22,77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25°C, AM1.5G NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20°C, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 635 Vt | 641 Vt | 646 Vt | 651 Vt | 656 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 696 Vt | 702 Vt | 707W | 713 Vt | 719W |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25,76% | 25.97% | 26,18% | 26.40% | 26,61% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 756 Vt | 763 Vt | 769 Vt | 775 Vt | 781W |
| Modul samaradorligi STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28,69% | 28.92% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 34 |
| Har bir idish uchun palletlar | 20 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 680 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 30A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.29%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,25%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,045%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com