LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 156 (6x26) |
| Olchamlari | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Og'irligi | 34,8 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 620 Vt | 467 Vt | 625 Vt | 471 Vt | 630 Vt | 475 Vt | 635 Vt | 479 Vt | 640 Vt | 483 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22,72% | 22.90% | |||||
| STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25°C, AM1.5G NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20°C, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 651 Vt | 656 Vt | 662 Vt | 667 Vt | 672 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 713 Vt | 719W | 725 Vt | 730 Vt | 736 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25.51% | 25,71% | 25.92% | 26,12% | 26.33% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 775 Vt | 781W | 788 Vt | 794 Vt | 800 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27,73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28,62% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 34 |
| Har bir idish uchun palletlar | 16 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 544 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 30A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.29%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,25%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,045%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com