LECO N-TYPEHujayra texnologiyasi
SMBB Yarim Kesilgan Hujayra Texnologiyasi
Ikki tomonlama hujayraModul Texnologiyalari
PIDga qarshi past qopqoqli ajoyib ishlash
Kamroq issiq nuqta soyalash effektlari
Yuqori quvvat chiqishi Pastroq BOS va LCOE
● ISO9001:2015 sifat menejmenti tizimi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standart sifati
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Tuman/Ammiak sinovlari
| Quyosh batareyalari | N-turdagi Mono |
| Hujayralar soni | 132 (6x22) |
| Olchamlari | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Og'irligi | 38,5 kg |
| Old / Orqa Shisha | 2.0 mm qoplangan yarim temperli shisha |
| Ramka | Anodlangan alyuminiy qotishmasi (mustahkamlangan yuqori yuklama ixtiyoriy) |
| Junction Box | Ip68 darajasi (3 ta o'tish diodlari bilan) |
| Chiqish kabellari | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunlikni sozlash mumkin | |
| Ulagichlar | Mc4 bilan mos keladi |
| Mexanik yuk sinovi | Old 5400Pa / Orqa 2400Pa |
| QUVVAT KLASSI | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal quvvat (Pmax) | 690 Vt | 524 Vt | 695 Vt | 528 Vt | 700 Vt | 532 Vt | 705 Vt | 536 Vt | 710 Vt | 540 Vt |
| Ochiq zanjir kuchlanishi (ovoz) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Qisqa tutashuv oqimi (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Maksimal quvvatdagi kuchlanish (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Joriy maksimal quvvat (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODUL SAMARADORLIK (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Nurlanish 1000 Vt/m², hujayra harorati 25°C, AM1.5G NMOT: Nurlanish 800 Vt/m², atrof-muhit harorati 20°C, shamol tezligi 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Orqa daromad | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal quvvat (Pmax) | 725 Vt | 730 Vt | 735 Vt | 740 Vt | 746 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Maksimal quvvat (Pmax) | 794 Vt | 799 Vt | 805 Vt | 811W | 817W |
| Modul samaradorligi STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Maksimal quvvat (Pmax) | 863 Vt | 869 Vt | 875 Vt | 881W | 888 Vt |
| Modul samaradorligi STC (%) | 27,77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Paletdagi bo'laklar | 32 |
| Har bir idish uchun palletlar | 18 |
| Har bir idishdagi bo'laklar | 576 |
| Operatsion modul harorati | -40℃ dan +85℃ gacha |
| Maksimal tizim kuchlanishi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimal seriyali sug'urta reytingi | 35A |
| Quvvatga chidamlilik | 0/+5 Vt |
| Nominal ish harorati (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax harorat koeffitsienti | -0.30%/℃ |
| Voc ning harorat koeffitsienti | -0,24%/℃ |
| Isc harorat koeffitsienti | +0,04%/℃ |
ALife Quyosh Texnologiyalari MChJ
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Elektron pochta: gavin@alifesolar.com
36-bino, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan tumani, Nantong shahri, Xitoy
www.alifesolar.com